Prenosný Nabíjací Adaptér Náhradné USB Nabíjací Kábel Klip Kábel Nabíjací Dok Pre Fitbit Poplatok 4 Smart Hodinky Fitness Tracker

Nový produkt

€0.78

€1.52

-49%

Štítky:

fitbit, fitbit poplatok 2 obrazovky chrániče, 30 pin ips lcd panel, fitbit poplatok 1 popruh, garmin tepovej frekvencie, smart smartwatch hodinky, poplatok 4 popruh, nabíjačka smart hodinky, batérie pre fitbit, honorband 4 band

Prenosný Nabíjací Adaptér Náhradné USB Nabíjací Kábel Klip Kábel Nabíjací Dok Pre Fitbit Poplatok 4 Smart Hodinky Fitness Tracker

Popis: 1. Široká Kompatibilita: nabíjačku adaptér pre Nabíjanie 4 je vhodná pre Fitbit Poplatok 4 Smart Hodinky (s Výnimkou fitness tracker pre Fitbit Poplatok 4 ).

2. Rýchly a Stabilný Výkon: náhradné USB nabíjací kábel je možné pripojiť k PC, notebooku, alebo USB napájanie na notebooku, a táto nabíjačka vám môže poskytnúť vysokú účinnosť a vysokú stabilitu plnenie skúsenosti.

3. Tesné Spojenie: Pre Nabíjanie 4 hodinky, nabíjací kábel pre Nabíjanie 4 nie je voľné, robustný a nebude patriť.To je dôvod, prečo používame tesné spojenie dizajnu, ktorá pomáha opraviť nabíjačku v mieste pre spoľahlivé nabíjanie.

4. Cez-napätie a Viac-Ochrana prúdu: naše nabíjačka, klip synchrónne dátový kábel môže poskytnúť rýchlu a stabilnú rýchlosť nabíjania.Sú vyrobené z prepätiu a nadprúdu ochrany, ktoré môžu chrániť hodinky za Poplatok 4 z toho, že je poškodený počas nabíjania.

5. Vhodné Vykonávať: nabíjačka USB náhradný kábel môže poskytnúť smart hodinky pre Fitbit Poplatok 4 Nabíjačky v kancelárii, doma alebo na cestách.Aby vaše smartwtach plnenie pohodlnejšie.

Specifciations:

Materiál: PC a ABS (nabíjacej základne), TPE (kábel)

Dĺžka kábla: cca 55 cm/21.65 v; o 100 cm/39.37 v

Čas nabíjania: 60 minút

Vstup: 5V/1000-1500mAh

Výstup: 5V/1000mAh

Ochrana pred odletujúcimi napätie/prúd: 6V/200mA

Funkcia: nabíjanie

Vhodný model: pre Fitbit Poplatok 4

Farba: čierna

Balenie Zoznam:

Nabíjací Kábel*1

Pôvod CN(Pôvodu)
Jazyk angličtina
Druh Nabíjačky
Názov Značky tmddotda
Aplikácia Veková Skupina Dospelý

Súvisiace produkty