Digitálny Inteligentný Termostat pre Ohrev Vody Zapnúť/Vypnúť Pohon Buïte v Snímač LCD Displej s Podsvietením Temprature Radič

Nový produkt

€12.17

€20.63

-42%

Štítky:

razer led controller, séria motorových radič, hair straightener temprature ovládanie, 12v temprature radič, temp vodotesný regulátor, mlieko regulátor teploty, kolo temp radič, delta regulátor teploty, LED Controller, temp radič

Funkcie:

SMART OHREV VODY REGULÁTOR -- Určený pre vody/plynový kotol, vykurovací systém, vám môže pomôcť develp a ekonomické vykurovanie metóda, úsporu peňazí a engergy úspory.Ideálny pre domáce, kancelárske, obchodné centrum, hotel, atď.

TÝŽDENNÉ PROGRAMOVATEĽNÉ -- Podporuje 5+2/6+1/7 dní rôznych nastavenie teploty podľa s 6 čas-režimy denne, Vysoká účinnosť a úspory energie termostat pomôcť znížiť domov náklady na energiu.

VSTAVANÝ SENZOR -- Vyberte snímača v automatickom režime termostat bude fungovať automaticky, aby vaše pohodlné prostredie.

UNIVERZÁLNY -- S anti-freeze funkciu, č záležitosť mrazené; Memery Funkcia recovery nastavenie, dokonca aj na rezanie elektrického prúdu; A Dieťa Zablokovať, aby sa zabránilo nesprávnej prevádzke.

VEĽKÝ LCD DISPLEJ -- 2.1 veľký LCD displej s podsvietením, je ľahko čitateľný a môžete ľahko použiť aj v tmavom prostredí.ABS a PC shell je trvalé a dlhovekosť sú ohňovzdorné, spoľahlivý na použitie.

Špecifikácia:

Aplikácia: kúrenie Elektrické, Kúrenie Termostat (GB)/ Ohrev Vody Termostat(GA)/ Plynový Kotol Termostat(GC) (voliteľné)

Materiál: ABS + PC

Farba: Biela

Napätie: AC 220V

Príkon: 2W

Rozsah Nastavenia: 5-90℃

Obmedzenie Rozsahu: 5-90℃ ( továrenské nastavenie 35℃)

Prepínanie Diferenciál: 0.5-10℃ ( továrenské nastavenie ±1℃)

Teplota Prostredia: -5-50℃

Ochrana Bývanie: IP20

Bývanie Materiál: samozhášavého PC

Balenie Zoznam:

1 * GA Ohrev Vody Termostat

1 * Užívateľská Príručka

2 * Skrutka

Súvisiace produkty