Narodeniny jahoda balón narodeninovej party, karneval, ovocie hliníkovej fólie balón hostiny, oslavy dekorácie veľkoobchod

Nový produkt

€1.07

€1.78

-40%

Štítky:

rainbow dekorácie príspevky, poker stenu, balón tower, bachelorette party pozadie, ford everest koncových svetiel, mexická strana dekoroch, modrá balónikov dekorácie narodeniny, balón latex, unicorn koruny dekorácie, strana tropic

Tento obchod je predovšetkým zaoberá slávnostné strana navrhne ako je hliník balóny, latexové balóniky a balóny príslušenstvo.Balóny môžu byť prispôsobené podľa potrieb zákazníka (rôzne logá, copywriting, atď.).Otázky a objednávky sú vítané, prajem vám šťastný život !

[Name]: Jahoda Hliníková Fólia Balón

【Size] vyzýva: 62*50 CM

[Materiál]: kvalitný hliníková fólia

[Funkcie]: Pohodlné prenášanie, jednoduché ovládanie, automatické tesnenie po inflácie, a môžu byť znovu použité.

[Použiť scene]: Rôzne tematické strany, dieťa narodeniny zdobiť, školskej triede, výzdoba, vzdelávacie vyučovania, obchod, supermarket, dekorácie, hračky pre deti, reklamné predmety, darčekové použitie, atď.!

【Opatrenia] vyzýva:

1. Všetky výrobky predávané našou spoločnosťou sú uninflated balóny

2. Deti do troch rokov nie sú povolené na použitie.Táto položka je nafukovací produktu.Starať sa, aby sa zabránilo dusenie nehôd.

3. Nie lietať vonku, alebo v blízkosti elektrického vedenia, a nepoužívajte kovové pásky na tie balóny.

4. Tento produkt môže byť len plnené hélium alebo vzduchu, nie vodíka alebo iné horľavé a výbušné plyny.

A--sticky dekorácie: air (balón nebude float)

B--Plávajúce účinok: hélium (bezpečné plyn)

5. Od hliníka balóny nie sú contractible, odporúča sa, aby sa zvýšilo až o 90%.

6. Vzhľadom na počasie a teplota, balón sa rozširuje a zmlúv s teplom, takže je nevyhnutné pre správne nafúknuť alebo defláciu balón.

7. Nie kontakt balón s ostrými predmetmi, vyhýbajte sa slnku a nadmerné stláčanie, a na jednej strane balón môže byť poškodený alebo prasknutý.

Typ Veľkoobchod No
Počet Pc 1pc
Názov Značky moneycoming
Pôvod CN(Pôvodu)
Materiál Hliníková Fólia
Súbor Typ No
Klasifikácia Ballon
Číslo Modelu g077
Tvar Štýl ovocie
Príležitosti Svadobné & Zapojenie, Krst & Krst, St Patrick ' s Day, Grand Udalosť, Odchod do dôchodku, Pohlavie Odhaliť, Narodeninová Párty, Dom Pohybe, Deň detí, April Fool ' s Day, Späť Do Školy, Čínsky Nový Rok, Deň Zeme, Deň otcov, Deň VĎAKYVZDANIA, Vianoce, Valentína, Halloween, Veľká noc, Ukončenie štúdia, Výročie, Deň matiek

Súvisiace produkty