6pcs 22 mm Malé Závitové Plastové Aerator Kohútik Bubbler Postrekovač pre Úsporu Vody, Filter Kohútik Tryska Leštené Filter pre Kuchyňa

Nový produkt

€2.66

€4.22

-37%

Štítky:

batérie pre kuchyňa, tryska klepnite, kuchyňa orgán, kohútik postrekovač, bubbler sklo, aerator na kohútik, fc8471 hepa filter philips, postrekovač batérie, tumi, bazén filter silver

Popis

Tento kohútik tryska filtra výrazne znižuje spattering, poskytuje prietok vody, a šetrí vodu a energiu.Vhodné pre továrne, úrady, školy, verejné miesta, alebo domácej kuchyni, atď.Je ľahké nainštalovať a prevádzkovať.Aerator vyhladzuje a aerates vody na výrobu hladký tok.

Funkcie

- Farba: Ako na obrázku.

- Materiál: Plast.

- Veľkosť:o 2.77x2.77x1.6typ

- Odporúčame používať pre kuchyňa alebo kúpeľňa kohútiky.

- Na kohútik tryska dáva mäkký bublina potoka.V porovnaní s bežnými kohútik tryska, to môže ušetriť viac vody, priniesť pekný ukladanie spôsob, ako vaša rodina.

- Náš kohútik filter je vyrobený z vysoko kvalitného materiálu s pochrómovaný povrch spracovanie, proti korózii a hrdzi odolné, trvanlivé a bezpečné používanie.

- To sa dá predchádzať pretečeniu vody, a miešanie podiel vody a vzduchu, je vhodné, zlepšenie vplyvu vody, prietok vody sa stáva jemná, nie splash.

- Je ľahké nainštalovať a prevádzkovať.Dá perfektne použiť pre kuchynský drez kohútikov, kúpeľňa kohútikov a záchodové kohútikov.

- Teplé Tip: Milí kupujúci, a to z dôvodu svetelný efekt, monitora jas, ručné meranie, atď., mohli by tam byť aj nejaké nepatrné rozdiely vo farbe a veľkosti medzi fotografiu a aktuálnej položky.Úprimne dúfam, že rozumiete!Ďakujeme!

Balenie zoznam

6 x batérie, filtre

Materiál Plastové
Číslo Modelu Šetrenie Vodou Aerator

Súvisiace produkty