Kamera Kryt Pre PS5 HD Kamera Antispy Objektív Pokrýva Fotoaparátu, Kryt Šošovky Ochrany Osobných údajov Spp Pre PlayStation 5 HD Kamerou

Nový produkt

€2.51

€3.49

-29%

Štítky:

abxy tlačidlo, nálepku wii, megadrive 2, gamepad ps5, ps5, playstation 3 slim, ovládanie pcb, ovládač ps5, HDMI, playstation ps5

Kamera Kryt Pre PS5 HD Kamera Antispy Objektív Pokrýva Fotoaparátu, Kryt Šošovky Ochrany Osobných údajov Spp Pre PlayStation 5 HD Kamerou

Funkcie: 1. Dokonalé Súkromie Ochrana: ochrana súkromia kryt pre PS5 HD kamera môže nielen profesionálne on-line ochranu vašich osobných údajov a brániť hackerom z monitorovania vášho súkromného života, ale tiež chráni fotoaparát pred prachom a prachu. (S výnimkou fotoaparát)

2. Navrhnutý Špeciálne pre PS5 HD Kamery: Stačí otočiť na PS5 fotoaparátu kryt nahor a nadol, ak chcete zablokovať objektív fotoaparátu.180-stupňový uhol dizajn nebude blokovať fotoaparát v žiadnom prípade, ani vplyv bude mať na normálne použitie pre PS5 fotoaparátu.

3. Chrániť Váš Fotoaparát: ochrany osobných údajov kryt pre PS5 HD fotoaparát je navrhnutý s hubky pad chrániť objektív pred poškriabaním, prachom, dymom a ultrafialové lúče.Môžete ho používať s dôverou, že to nebude mať vplyv na váš fotoaparát v žiadnom prípade.

4. Módny Dizajn: privacy protection kryt okuliare dizajn fotoaparátu krajšie, a nie je tam žiadny nedostatok umeleckých zmysel, zatiaľ čo ochrana osobných údajov.A iba 1 unca nebude mať žiadny vplyv na fotoaparát.

5. Jednoduchá Inštalácia: Očistite povrch pre PS5 fotoaparát a nechajte uschnúť, lúpať zadnej časti nálepky, potom nasmerujte objektív a nainštalovať ochrany osobných údajov štít na objektív, stlačte pevný a udržať ju pre pár minút, ktoré vám pomôžu lepenie byť odolnejšie.

Špecifikácie:

Veľkosť produktu: o 4.2 x 1.6 x 0.2 palec

Veľkosť balenia: o 4,8 x 2,2 x 0.4 palec

Materiál: ABS

Ako nainštalovať:

1. Čistenie povrchu fotoaparátu a nechajte uschnúť.

2. Odlúpnite zadné nálepky, potom namierte objektív fotoaparátu a kamery ochranný kryt, je pripojený na objektív.

3. Stlačte ho pevne do správnej polohy a držte ho asi 10 minút, toto pomáha, aby lepidlo odolnejšie.

Balenie Zoznam:

1 x Ochrany Súkromia Kryt HD Kamera Kryt pre PS5(s Výnimkou Fotoaparát)

Poznámka:

1. Prosím povoliť odchýlky z týchto dôvodov: ručné meranie.

2. Výrobok neobsahuje kameru.

3. Vzhľadom na svetelné efekty a strelecké uhly, tam je farebný rozdiel v produkte, prosím pochopiť.

Číslo Modelu Kamera Kryt Pre PS5 HD Kamerou
Názov Značky SHZONS
Kompatibilné Značka/Model PlayStation 5
Pôvod CN(Pôvodu)

Súvisiace produkty