Vonkajšie LED Noc Spustiť Svetlo Náramok Bezpečnostné Reflexné Výstražné Svetlo Remienok Blikajúci Pás Vonkajšie Nástroje Kempovanie Turistika

Nový produkt

€0.51

€0.72

-30%

Štítky:

skladací kôš, Vonku, camper camping outdoor, led remienok na ruku, falošný plameň ohňa, tábor lucerny, materiály, camping, vonkajšie nástroj, cigary horák, muži camping svetlo

Popis:

Tieto pásky sú k dispozícii v siedmich farbách, ktoré môže byť ľahko nastavený na (flash alebo lesk pevné, ľahké, aby ťa chránil v noci, buď bicyklovanie, jogging, turistika alebo plazivý.

Nastaviteľný popruh znamená pásmach, môže sa hodia takmer do akéhokoľvek rameno veľkosti a s plastový klip môže byť tiež pripojené na bicykle, tašky, alebo dokonca stany pre skvelá viditeľnosť v noci alebo za zníženej viditeľnosti.

Vysoká kvalita slim fit 25 mm reflexný materiál umožňuje ľuďom v práci alebo v premávke byť skôr videli, pričom vodiči vozidiel viac na čase, aby sa únikovej akcie pomáha predchádzať alebo znížiť riziko úrazu.

Jeden Pás LED svetlo pre väčšiu bezpečnosť.

Môže pracovať v dvoch režimoch blikajúce alebo trvalé.

Lepšie zviditeľnenie a zvýšenie bezpečnosti - ideálna voľba pre bežcov, cyklistov, jazda na jazdcov, dochádzajúcich, lyžiarov a peších, ako sú školy deti alebo psa chodci.Je tiež ideálny pre všetkých pracovníkov, ktorí sú vystavení nebezpečenstvám počas ich každodennú prácu, prácu v prostredí, ktoré zahŕňajú mnoho nebezpečenstiev z pohybujúcich sa vozidiel a zvýšené riziko nehôd z dôvodu zlých svetelných podmienok.

Nastaviteľné zapínanie zaručuje jednoduchosť používania a univerzálny strih.Môže byť upevnené okolo zápästia, členky, tašky, batohy, bicykle, rámy, sedlá stonky.

Zostane bezpečne na mieste aj počas rýchleho pohybu.Ideálny pre použitie pre všetky druhy športových aktivít, aj ako nohavíc klipy, aby im od reťazca pri jazde na bicykli.

Ľahké a pohodlné na nosenie bez obmedzovania pohybu a nebude spôsobiť zhrubnutie, aj keď nosia priamo vedľa pokožky.

7 Farieb na výber.

Rozmery: Dĺžka: 300 mm x Šírka:25 mm (Nastaviteľné)

Špecifikácie:

Špecifikácie:

Produkt: farebné LED svietiace náramok

Materiál: páse s nástrojmi +LED lampa+optického vlákna svetlo sprievodca materiál+háčika a slučky

Rozmery: 26*2,5 CM

Farby: červená, oranžová, zelená, modrá, ružová, žltá, čierne a biele pruhy, farebné

Svetlo, farba: červená, oranžová, zelená, modrá, ružová, žltá, biela a farebné

Napájanie: CR2032 tlačidlo bunky *2 (dar)

Napájanie trvanie: neprerušované 60 hodín (v závislosti od použitia)

Light emitting režim: dlhé, svetlo-flash-pomaly flash-off (ovládaný spínač)

Opakované použitie: Vymeniteľná batéria

Package Zahrnuté:

1*LED Blikajúce Rameno Popruh

Názov Značky Ourpgone
Pôvod CN(Pôvodu)

Súvisiace produkty