Hot predaj Štvrtej Generácie Automobilov Zdravas Doska Zlato Neznížila Nástroj na Opravu Automobilov zo Zliatin Hliníka cez Most na Opravu Organu

Nový produkt

€11.46

€20.46

-44%

Štítky:

xs max velvet teplé prípade

Poznámka: toto prepojenie je bez lepidlo zbraň a škrabkou.Ak potrebujete lepidlo zbraň + škrabka, prosím, kliknite na nasledujúce prepojenie:

https://detail.1688.com/offer/521548401414.html?spm=0.0.0.0.usgaE0

Pomocou metódy: 1. Predhrejte gumy zbraň pre 3-5 minút, potom vložte pásku a topiť pásky miesto. 2. Utrite opravy oblasti čisté a uchovávajte ho v suchu.Vyberte vhodnú veľkosť spojovacie tesnenie prísavky, squeeze gumy na tesnenie prísavky, držať depresie a stlačte mierne posilniť priľnavosť a pevnosť gumy a tesnenie. 3. Keď taveniny lepidlo stvrdne, dal hliníkové most reštaurátorskej na to a nainštalovať ho, kašlať na gombík, na strednom skrutku, a potom držať skrutkovanie do depresie je vtiahnutý do správnej polohy. 4. Sprej alkoholu na lepiacu plochu, potom škrípanie a vytiahnite ho s škrabka po mäknutia.Ak je tento vplyv nie je dokonalé naraz, mali by sme byť trpezliví a používať to veľa krát.

Poďme hovoriť na našich príbuzných, o aký druh komôrkami, nie je možné používať.

1. Vozidlo bolo opravené alebo zlomené farby alebo závažné škrabance tento nástroj nie je možné použiť;

2. Tento nástroj je vhodný pre kruhové a štvorcové konkávne časti, a konkávne dno by malo mať štvorcových rovine.

3. Žiadne záhyby a konkávne linky, a konkávne bodov, a konkávne povrchu šírkou menšou ako 4 CM nie je možné opraviť oh;

4. Konkávne tvar je konkávne a nie je možné opraviť.

5. Konkávne časť nie je ľahké opraviť kde železa list stĺpci A je ťažké.

6. Konkávne časť nie je možné opraviť buď na okraji alebo na okraji.

7. Hliníkové kožené kamióny nie sú pevne adhesively lepené a potiahnuté s krištáľovo film, takže nemôžu byť použité.

8. Konkávne časť je eliptické a konkávne dno je konkávne line alebo len trochu konkávne lietadlom, ktoré nie je vhodné na opravu.

Operačné schopnosti opravy: 1. Trakčné pad by mali byť dodržané konkávne dno, nie na konkávne steny, inak je ľahké degum. 2. Trakčné pad by nemali nakloniť ťažnej sily, inak je ľahké degum, venujte pozornosť. 3. Veľké konkávne je ovládané z konkávne okraja do stredu trochu bitové, tak trakciu pad nemôže byť priamo držal uprostred konkávne, pretože uprostred je pracnejšie, konkávne bude ťažké, vytiahnuť, inak to bude ľahké degum. 4. Konkávne online prevádzky, od plytké konci konkávne online prevádzky bod za bodom, nie je možné priamo ovládať strede, inak jednoduché degumming; Rodičia nie sú všemocný nástroje.Ak nemôžete opravy alebo opravy vašich rodičov, prosím, nedávaj ich psychická nerovnováha, a dať im stredné alebo zlé hodnotenie.Starostlivý výber Degumming metóda: Drogérie alkoholu 95 stupňov, ľahšie olej, mechanické biely olej, petrolej, vietor olej podstate, dechtu farba mlieko môže byť ofsetová tlač.

Druh Papier Kôš
Názov Značky GEETHA
druhy Opravy automobilov neznížila
Tvar Námestie
predaj piont Zliatina hliníka list meta
Materiál PU Koža
Pôvod CN(Pôvodu)
Štýl Bez Veka

Súvisiace produkty