HLURU Kalimba Black Walnut Kučeravé Obrázok Klávesnice Palec Klavír Chamfer Kalimba Hudobné Nástroje Klávesové Nástroje

Nový produkt

€33.48

€53.14

-37%

Štítky:

flauta, prst klavír, box hudba, ružový kryštál kalimba, handpan, väzby hudobné nástroje, korg pa600, apríl yang kalimba, klávesnica hudba, klávesnice klavíra

Čierny orech masívneho dreva ,Výber "tiger zrna dreva" z Amerických prírodné čierne orechové drevo ako generátor, kombináciou spevu hudobnej teórie, prírodné a nádherná textúra, jemné a jednotnú štruktúru a silnú akustiku plasticity.

Kučeravé Obrázku Je zrejmé, prsteň vzor je bohatší a viac transparentné, treble udržali dlhšie, a výkon je viac flexibilná.

Inovovaný pribrala integrovaná platňa, zvuk je viac éterické a stabilný, jemný,Nie je len to, obohatiť typy repertoáru, ale to tiež robí zvuk živšie a jemná.

Rudy kovov, klavír, keyboard je vyrobená z rudy kovov so zvýšenou tuhosťou a kľúč-down dizajn, ktorý môže znížiť bolesť prsta, hrá na dlhú dobu a je vhodnejší pre výkon.

Ochrana životného prostredia maľovať používanie ekologicky priateľské farby-free dosky, voskovanie proces, elegantné farebné, krásnu textúru, môžete si byť istí, kontaktujte, užite si ponorenie do vokálna hudba.

Zvuk kľúč: 21 - key/17 - key

Značka: HLURU

Farba: drevo-farba

Materiál: black walnut

Veľkosť: 14x18cm/14x20x12cm

Obsah Balenia:

1 * palec klavír

1 * ladenie kladivo

1 * hudobné skóre

1 * nálepky

1 * klavír handričkou

1 * vyzdvihnutie

1 * klavír

Len vyššie obsah balenia, ostatné výrobky nie sú zahrnuté.

Poznámka: Ľahké fotografovanie a rôzne displeje môžu spôsobiť farebné položky na obrázku trochu líšiť od skutočného vec.Meranie dovolené chyby +/- 1-3 cm.

Číslo Modelu Obrázok Klávesnice Palec Klavír
Druh Iné
type1 HLURU Kalimba
Platné Ľudí Začiatočník
Type2 Obrázok Klávesnice Palec Klavír
Klávesnica Materiál Čierny orech
Shell Materiál Čierny orech
Pôvod CN(Pôvodu)

Súvisiace produkty