Odvykanie od Fajčenia Zdravotnej Starostlivosti Patch 10pcs Prestať Fajčiť Škvrny Lekárske Omietky Proti Dymu Zdravotnej Starostlivosti Prírodné Zložky Nové

Nový produkt

€6.47

€7.61

-15%

Štítky:

magnetické náplasti, maillot lete, oko železa na patch, lepidlo lekárske omietky, novinky lekárske, prírodné fajčenie škvrny, embroid patch, sex lekárske, omietky medikovaných omietky, armáda patch medic

583489278611.html?spm=a2615.7691456.autotrace-offerGeneral.7.4fc49353O6Q8sX

Názov Produktu: Anti Smoke Patch

5 týždňov liečby

Odporúča sa použiť liečby

Úvod:

Prestať fajčiť patch od oneskorené uvoľnenie perkutánnej absorpcie technológie, cez kožu uvoľnenie vrátane nikotínu, rôznych látok, u fajčiarov sú potrebné pre nikotínu, zmiernenie abstinenčných reakcií spôsobených fajčením a detoxikácia organizmu detoxikácia organizmu, na upokojenie nervov, osviežujúci, aby sa zabránilo prostredníctvom oronasal fajčenia hlavne do pľúc, čo spôsobuje poškodenie.

*Výsledky výskumu ukazujú, že medzinárodné dohovory a drog je najúčinnejší spôsob, ako prestať fajčiť, sa používa nikotínové náplasti, prostredníctvom neustáleho používania fajčenia patch, zmierniť fajčiarov na fajčenie fyzickej závislosti a psychická závislosť, cez používanie pojmu postupne zbaviť fajčenia.A cez postupne znížiť množstvo až prestať fajčiť, ľahko a efektívne, nech ste prestať fajčiť kariéry v plnej bolesti.

Funkcie:

1. prestať fajčiť patch zadarmo, nikotínové náplasti.

2. fajčenie dosadení.

3. rýchlo, žiadne vedľajšie účinky.

4. jednoduché a pohodlné používanie.

Funkcia:

1. Zmiernenie abstinenčných príznakov spojených s vzdať sa fajčenia.

2. Anti-smoke Škvrny môžu byť použité pomôcť zmierniť alebo zabrániť abstinenčné príznaky, keď ste už úplne prestal fajčiť.

3. Ak ešte nie ste pripravený prestať fajčiť úplne, Anti-smoke Náplasti sú tiež licenciu na pomôžu znížiť počet cigariet dym každý deň, pomocou náplastí denne, aby sa zabránilo chute na cigaretu.Na škvrny môžu byť tiež použité, aby sa zabránilo chute na prípady, keď nemôžete alebo nechcete fajčiť dlhú dobu, napríklad na diaľkových letoch alebo zatiaľ čo pri práci.

Zloženie:

Prírodné tabaku extrakt, sladkého Drievka, Klinček, Mentol, kyselina Citrónová, Chmeľu

Použitie:

1. Odstrániť anti-priľnavosť na ochranu membrány.

2. Prilepte náplasť na vyčistené hornej časti tela, ako ruka, stehno, trupu, bedra, lopatkou alternatívne použitie.

3. Pripojte Anti-smoke Škvrny každé ráno po prebudení.

4. Použitie v deň, lepšie odstrániť ho pred spaním.

1-2 ks za deň, raz použitý,1 kus prvý.A dávkovanie je zvýšená alebo znížená podľa osobné použitie účinok.

veľkosť 60 mm*70 mm
Aplikácia Rameno
Číslo Modelu 10pieces
Položka Druh Telo Omietky
Materiál Non-tkané
Pôvod CN(Pôvodu)
Názov Značky JLGR

Súvisiace produkty