Flamingo Swan Klávesnice Zápästie Zvyšok Podložka pod Myš Pamäťová Pena Odolná Pohodlné Mousepad na Kancelárske Herné

Nový produkt

€8.37

Štítky:

mousepad, roztomilý podložka pod myš, podložka myši, klávesnica pad, 330xi, iron man podložka pod myš, klávesnica vankúš, zvyšok zápästie, klávesnica zápästie zvyšok spounge, minecraft mousepad

Funkcia:

1.Módny a praktický dizajn s jej roztomilý vzor. 2.Vyrobené z dovozu lycra handričkou,šmyku odolnosť s gumovou materiál v spodnej časti. 3.Zápästie podporu dizajn, ktorý plnené pamäťovej peny pre hladké a pohodlné ovládanie myšou. 4.Zabezpečenie správnej polohy ruky na zmiernenie bolesti ruky a zabrániť myš v ruke. 5.Veľmi použil v kancelárii, doma, cybercafe, atď.pre tých, ktorí zvyčajne použiť myš.Poznámka: Vitajte prispôsobiť zápästie podložka pod myš(ues váš obrázok) Obrázok potrebovať:200-300dpi formáte JPG,25x23cm veľkosť.

Značka príbeh:

Guangzhou Isetta I. E. C. Co., s.r.o.Všetky pôvodné medzinárodnej slávnej značky, s zahraničného obchodu B2C e-commerce prevádzku, ako základnej činnosti, zamerať sa na kvalitu manažmentu, sieťového marketingu, budovania značky a riadenie dodávateľského reťazca.Spoločnosť business rozsah pokrýva global, Isetta produkty značky predávať aj v Európe, Severnej Amerike, Južnej Amerike a v iných medzinárodných trhoch.Spoločnosti pôsobiace platforma ako sos, eBay, Cistenievstrekovacov.sk; Hlavné digitálne ochrany výrobkov, po 17 rokoch kultivácie, vedúci produkt má nastaviť súbor v rovnakom odvetví v vedúcu pozíciu, v priebehu rokov bolo poskytovať zákazníkom kvalitné produkty - sme tvrdo pracovať, boli na ceste!

Funkcia 4 Notebook Mouse Pad, Notebook Mouse Mat
Číslo Modelu Isetta
Produkty Stav SKLADOM
Funkcia 2 počítač mouse pad, Myší Pad Mat Myš
Funkcia 3 Klávesnica Podložka Pod Myš, Klávesnice Myši Mat
Názov Značky Isetta
Materiál Gumené, Lycra textílie+mäkkej Pamäťovej Peny + Gumové dno
Funkcia 1 Podložka Pod Myš, Myš Mat, Herných Myší Pad
Štýl s Zápästí Zvyšok
veľkosť 25.3cmx23cm
Pôvod CN(Pôvodu)
Package Áno

Súvisiace produkty