10PCS Veľkoobchod Vlastné Malé Kovové Cievky Tlak prítlačné Pružiny,0.8 mm Priemer Drôtu*12mm Von Priemer*(10-50)mm Dĺžka

Nový produkt

€3.26

€4.02

-19%

Štítky:

xr iphone prípade oddelenia

Prítlačné pružiny

Priemer drôtu:0.8 mm;

Von priemer:12 mm;

Zadarmo Dĺžka:10-50 mm;

Materiál: Pružina Z Ocele;

Tieto vysoko kvalitné prospech kovové pružiny sú ideálne pre všetky príležitosti.Vyplniť každý s výrobkami, ktoré by ste radi prezentovali hostia.

Avšak, ak chcete vykonať vlastnú pramene na svoju veľkosť, Prosím, láskavo dajte nám vedieť, množstvo, veľkosť a materiál potrebujete,pred mieste objednávky.Ponúkame presné ceny neskôr, keď sme získať viac informácií prameňov, ktoré potrebujete.Medzitým, môžeme slobodne dizajn pružín na svoju veľkosť, rovnako ako budete potrebovať, ak budete potrebovať pomoc.

Poznámka: Naše prispôsobiť kovové pružiny minimálne množstvo objednávky je 500pcs každú veľkosť .

Ak máte akékoľvek otázky, prosím neváhajte a kontaktujte nás.

Shippment: 1.Pred podaním objednávky, potvrďte prosím cenu a ďalšie podrobnosti sa s nami. 2.Pri spracovaní objednávky, prosím, pozrite sa dodacia adresa, psč a tel.č.ect. 3.Zabezpečíme doručenie do 7 pracovných dní po obdržaní vašej platby. 4.Vo všeobecnosti, budeme loď vašej objednávky spolu DHL .Ale ak je to naliehavé, môžete platiť nejaké extra expedičný poplatok, vám zašleme prostredníctvom iných vyjadriť ako je uvedené nižšie .

Vracia: 1), vrátime vám ak vrátite položky do 10 dní od prijatia položky bez dôvodu. 2) Vrátený tovar nesmie byť použitý alebo poškodený. 3) Kupujúci sú zodpovední za škodu alebo stratu predmetov, keď je vrátený.a nie dostať plnú náhradu. 4) Kupujúci sú zodpovední za prepravné poplatky, ak sa chcete vrátiť položky.Freeback: Vaša spokojnosť a pozitívna spätná väzba je pre nás veľmi dôležité.Prosím, zanechajte pozitívnu spätnú väzbu a 5 hviezd, ak ste spokojní s našimi výrobkami a službami.Sme veľmi radi, že.Ak máte akúkoľvek otázku.Prosím, neváhajte a kontaktujte nás.Vďaka.

Štýl cievka
Použitie Priemyselná
Materiál Ocele
Názov Značky co-práca
DIY Dodávky Kovoobrábanie
Priemer Drôtu 0.8 mm
Voľná Dĺžka 10-50 mm
Typ Zaťaženia Kompresia
Číslo Modelu Prítlačné pružiny, MHS-S50
Von Priemer 12 mm
Vonkajší Priemer 12mm

Súvisiace produkty